KOSZYK JEST
PUSTY

tel. 795 098 248

sklep@vilingo.pl

Dostawa i płatności

 

Sklep Vilingo.pl oferuje tylko i wyłącznie produkty, które fizycznie posiada u siebie na magazynie i przed włączeniem do oferty zostały sprawdzone pod względem jakości. Wysyłka oferowanych towarów następuje niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności. Dla zamówień złożonych do godziny 13 wysyłka następuje tego samego dnia, dla zamówień złożonych po godz.13 zamówienie wysyłamy następnego dnia. Zamówienia złożone w piątek po godzinie 13 wysyłamy następnego dnia roboczego. ( w poniedziałek)

 

Sklep Vilingo.pl oferuje następujące formy dostawy i płatności.

 

UWAGA !!!

W związku z niewywiązywaniem się Przez firmę DHL z obowiązku dostarczania przesyłek, ( nieterminowe lub w ogóle niedostarczanie paczek ), czasowo zawieszamy (przynajniej w okresie światecznym ) możliwość korzystania z opcji dostawy kurierem. Poczta polska dostarcza - przynajmniej narazie - przesyłki terminowo i pewnie a czas dostawy od chwili nadania nie przekracza 48 godzin. Za utrudnienia przepraszamy ale satysfakcja klienta z faktu dostarczenia przesyłki terminowo jest dla nas najważniejsza.

 

Forma dostawy : wartość zamówienia do 150 pln wartość zamówienia powyżej 150 pln
Kurier  (DHL)   1-2 dni robocze 13 pln 0 pln
Kurier  (DHL) - pobranie   1-2 dni robocze 18 pln 0 pln
Paczka + ( poczta polska ) 2 dni robocze 10 pln 0 pln
Paczka + pobranie ( poczta polska ) 2 dni robocze 15 pln 0 pln

 

Oferowane formy płatności:

 

Forma płatności : opis płatności
Tradycyjny przelew bankowy - przedpłata płatności można dokonać na poczcie, lub poprzez własny bank w systemie bankowości elektronicznej. Wpłaty nalaży dokonać na : konto:

PL 34 1050 1461 1000 0090 7486 0116
Tomasz Łukaszewski
94-003 Łódź, ul. Rajdowa 20/38
w tytuł płatności wpisując : zamówienie nr.

Do realizacji zamówienia przystępujemy dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Szybkie płatności elektroniczne T-PAY System szybkich płatności internetowych T-PAY.com. Wybierz swój bank z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja. Płatność online zapewnia natychmiastowy transfer środków pieniężnych do sprzedawcy. Dzięki temu możliwa jest błyskawiczna realizacja zamówienia.

System płatności Tpay.com należy do spółki Krajowy Integrator Płatności S.A.
ul. Św. Marcin 73/6 61-808 Poznań
NIP: 7773061579 REGON: 300878437 KRS: 0000412357

Płatność za pobraniem Łatwy i bezpieczny sposób płatności. Za zakupy zapłacisz kurierowi gotówką przy odbiorze przesyłki. Do realizacji przystępujemy natychmiast po otrzymaniu zamówienia i wysyłamy je bez zbędnej zwłoki, nie czekając za zaksięgowanie środków, a Paśtwo nie blokują swoich pieniędzy do chwili otrzymania przesyłki.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl